Kilo Verme, Sağlık, Spor

4 dk İçerisinde Düz Bir Karın !

Hepimizin hayalıdır düz ve zarif bir karna sahip olmak. Ama maalesef yediğimiz içtiğimiz genel olarak söylemek gerekirse tükettiğimiz gıdalar düz bir karın sahibi olmamızı engeller.
4 dk içerisinde dümdüz bir karna sahip olmak elbette oldukça zor görünüyor değil mi ? sizlere videodan da inceleyebileceğiniz ince bir karın için geçerli egzersizlerden bahsedeceğiz.

1-Sabah Yürüyüşü
Sıfır Göbek Diyeti semineri üyelerinden ve uygulayıcılarından Martha Chesler, diyetin neticelerinin kısa sürede ortaya koyacağını belirtiyor. 1 buçuk aydan daha kısa bir sürede diyet sayesinde 10 kilo gibi incelmiş ve bel çevresinde 15 cm fazla incelme görülmüştür. Bu başarılı sonucun can alıcı kısmı birisi de sabah yürüyüşleridir.
Sabah yürüyüşü kuralları iki aşamaya sahip. İlki , yapılan incelemeler neticesinde sabah 8:00’den akşama kadar yapılan etkinlikler, etkinliğin yoğunluğa takılmadan kilo alma riskini azaltıyor.
Araştırmacıların edindiği ilginç bir netice ise, sabah güneşinin yağ yakımını artırdığı yönünde. Kahvaltı yapmadan yapılan egzersizlerde, beden enerji kaynağı olarak direkt yağ stoğunu kullanıyor. Ayrıca sabah egzersizleri dolaşım ve kalp sağlığı konusunda da oldukça faydalıdır.

2- Yulaf ezmeli Kahvaltı
Kahvaltılarınız da muhakkak yulaf ezmesi kullanmaya özen gösterin. Tokluk vereceği için daha az yemenize yardımcı olacaktır. Ayrıca şişkinlik gibi olumsuz bir etkenle karşlaşmayacağınız için göbek kısmında bir çıkıntı olmayacaktır.

3- Kırmızı meyve tüketin
Kırmızı meyveleri sofranızdan eksik etmemeye özen gösterin. Kırmızı meyveler sayesinde zinde kalabilir ve daha enerjik bir gün geçirebilirsiniz.

4- Hayatınıza Avokado ekleyin

5- Protein içeren besinler tüketin
Protein içeren yiyecekleri muhakkak düzenli olarak almaya çalıştığınızda vücudunuza olan faydasını siz dahi gözlemleyebileceksiniz.

6- Yumartanın Gücü
Protein ağırlıklı bir besin olan yumurtayı hepimiz biliyoruz elbette. Tokluk vereceği için yeme ihtiyacınızı düşürecektir.

7- Bol bol sıvı Tüketin
En önemlisi ise su tüketmek. %70 su olan bir vücuda sahipken susuz kalmak oldukça tehlikeli ve sağlıksızdır.

8-Doğal İltihap Sökücü yapın
Doğal iltihap sökücülerden faydalanarak kilo almanıza neden olacak çeşitli bakterilerden kurtulmanıza yardım etmenin yanı sıra sindirim sistemini düzenleyeceğinden daha kolay incelme sağlayacaktır. Sizin için hazırladığımız Doğal İltihap Sökücü tarifinden yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir