Beslenme, Diyet

Bu Detox ile 10 Kilo Verin!

Kış mevsimi güzel de olsa, yılın bu dönemlerinde bağışıklık sistemi düşüklük gösterir. stres ve dinlenememek , soğuk hava ve vitamin eksikliği gibi etkenlerde bu durumu tetikler niteliktedir. Soğuk hava ne olursa olsun grip gibi durumlarla karşılaşmamıza neden olacaktır. Grip ve benzeri soğuk havayla bağdaştırabileceğimiz hastalıklar bağışıklık sisteminin zayıflığı ile alakalıdır. Detox çayları bu durumu minimuma indirir.
Limonata Detoxsunun bu kadar etkili ve güçlü olması içerisindeki sağlıklı bileşenlerden kaynaklıdır. Limon ve biber c vitamini konusunda oldukça iddialı denecek düzeyde faydalıdır. Bu iki gıda kombini bağışıklık sistemini korurken sindirim sistemini de düzenleyecektir. ikisinde antioksidan özelliğe sahiptir. Başka yararlar içeren karanfiller ve zencefiller bahsetmeye gerek yok sanırım. Daha fazla bilgi için aşağıda belirtebileceğimiz tarifi muhakkak denemelisiniz.

Gerekli Malzemeler :

  • 1 bardak sıcak su
  • Zencefil
  • Yarım limon

Limonun yarısını kestikten sonra bir kupa bardağının içine koyun. 1 çay kaşığı toz zencefil ilave ettikten sonra biraz bekletin.

Benzer bir tariften daha bahsetmek istiyorum. Eminim bu tarifte çok hoşunuza gidecektir. Tarif için gerekli malzemeler aşağıdaki gibidir.

  • Kayın Biberli sarımsağı
  • 1 limon
  • 1 t.k bal

Daha sonra bir çay kaşığı bal ekleyin (yine de, tatlı ve ekşi dengeyi sağlamak için biraz daha fazlasını ekleyip eklememek damak tadınıza kalmış). Bundan sonra çimdik çavdar ve karanfil tohumu ekleyin ve karışımı birlikte karıştırın.

Son olarak, bir bardak sıcak su ekleyin ve içeceği bir dilim limon ile süsleyin. Uygun bir sıcaklığa soğumasını bekledikten sonra arkanıza yaslanın ve tadını çıkarın!
Lütfen bunu arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşın. Zira bu kıymetli ve sağlıklı tariflerin elden ele dilden dile kullanıcılarına ulaşmasını amaçlıyoruz. Detox çayları ile toksinlerden kurtulun. Üstelik kolay tarifler ile..

Benzer detox çay tariflerimizi sitemizin içerisinden bulabilirsiniz. Nasıl Zayıflarım sitesi olarak amacımız ziyaretçilerimize en doğru ve en etkili zayıflama yollarını sunmak. Tabi yanı sıra sağlık için faydalı bilgilendirmelerden de bahsetmek amaçlarımız içerisindedir. Zayıflamaya destek veren bu detox çayları sayesinde onlarca ziyaretçimiz aydınlanıyor ve memnuniyetlerini tarafımıza bildiriyorlar. Sizlerde takipte kalarak sitemizin faydalı ve ücretsiz bilgilendirme imkanından yararlanabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir